Gündem

REP Coin Geleceği

Augur gibi tahmin platformlarının kullanıcılarının çoğu, çoğunlukla gerçek olayları doğru bir şekilde tahmin etmek için ödüller almaya odaklanırken, rep coin nedir platformun kendisi gerçeğe ulaşmak için kitle kaynak kullanımı gibi bir yöntem kullanır. İnternet ve bilgi çağı bilgiye erişimi demokratikleştirmiş olsa da, bu bilginin doğruluğu sıklıkla şüphelidir. Tahmin pazarları, bireylere kitle kaynaklı görüşe katılmaları için ödeme yaparak ve ardından bilgilerin doğrulanması için sistemler geliştirerek erişilebilen bilgi miktarı artmaya devam ederken bile bilgi bütünlüğünü korumada önemli bir rol oynayabilir. Ethereum’u erken benimseyenlerden biri olan Augur, teklifini geliştirmeye devam etti ve önde gelen tahmin pazarlarının yanı sıra daha büyük merkezi olmayan ekosistemi elinde tutmayı hedefliyor. Gelecekte platformun neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Augur Kurucuları Kimdir?

2014 yılında Jack Peterson ve Joey Krug, Augur’u kurdu. Jack ve Joey’in amacı, geleneksel merkezi tahmin piyasalarından ve haksız yargılardan uzaklaşmaktı. Amaçları, insanların güvenilir, tarafsız bir yargıçla sonuçlar hakkında tahminlerde bulunabilecekleri bir pazar yeri yaratmaktı.

Augur, tahmin pazarının blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir yapıya sahip olmasıyla, çıkarcı davranış, yolsuzluk ve hırsızlık olasılığını ortadan kaldırarak vizyonunu gerçekleştirmek için yaratıldı.

Augur Güvenli mi?

Projenin teknik incelemesine göre band coin nedir, Augur’un çatallanma protokolünün güvenilirliği ile REP’in piyasa değeri yüksek bir korelasyona sahip. Gerçekte Augur, atanmış muhabirler ve tartışma turları olmadan etkili bir şekilde çalışabilir. Oracle, basitçe çatallanma prosedürünü kullanarak doğru bir şekilde rapor verir.

Augur piyasalarını kullanan REP sahipleri için Augur’da bir çatal çok yıkıcı ve zaman alıcı olacaktır. 60 güne kadar sürebilen bir çatallanma sırasında aynı anda yalnızca bir pazar kararlaştırılabilir. Diğer tüm tamamlanmamış pazarlar, pazar sonlandırılırken 60 gün boyunca beklemeye alınır.

Augur adlı yazılım ücretsiz olarak mevcuttur ve açık kaynaklıdır; bazıları Genel Kamu Lisansı (GPL) ve diğerleri Massachusetts Institute of Technology (MIT) lisansı kapsamındadır.

REP Alınır mı?

Burada yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Augur, iyi bilinen bir Ethereum projesidir ve ilklerden biridir. Ekibin tanıtım belgesi, platformun vizyonunu açıklamak, platform güvenini sağlamak ve fikir birliğine varmak için çok emek harcadı.

Ek olarak platform, kitle kaynaklı istihbarat, pazar tahminleri yapmak için harika bir yöntemdir. Akıllı sözleşmeler, insan hatasını ortadan kaldırır ve kendi kendine yürüterek ve önceden belirlenmiş gereksinimleri otomatik olarak yerine getirerek sonuç manipülasyonu şansını büyük ölçüde azaltır.

Platformun bu özelliklerine rağmen kendi yerel kripto parası olan REP’e çok ısınamayan bir yatırımcı topluluğu bulunmaktadır.

Ek olarak kripto paraların oldukça volatil ve riskli yatırım araçları olduğu unutulmamalıdır. Yatırım kararınızı vermeden önce kapsamlı bir araştırma ve risk analizi yapmanızda fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri