Gündem

Lamar Porselen

Lamar porselen, son zamanlarda yoğun bir şekilde ilgi gören porselen çeşitlerinden bir tanesidir. Genel olarak 320 x 80 cm ebatlarına sahip olan bir levha olarak bilinen bu ürünün son derece şık bir görünüme sahip olduğundan bahsedebiliriz. Söz konusu levhalar masa, duvar kaplama, porselen tezgah gibi birçok alanda kullanılabilen özelliklere sahiptir. Kullanışlı bir yapısı olması nedeni ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Beta Granit, ihtiyaçlarınıza en uygun çözüm önerileri sunarak lamar porselen ayrıcalıklarını en iyi şekilde yaşamanızı sağlamaktadır.

Porselen levhalar aracılığı ile oluşturulan lamar levhalar mineral ve ince kil ile 1000 derecelik fırınlarda pişirilmektedir. Bu doğrultuda yüksek sıcaklığa maruz kalan bu ürünler kusursuz bir kompozisyon ile tasarlanmaktadır. Bu da lamar levhaların ön plana çıkmasına neden olmaktadır. Isıya karşı dayanıklılığı ve su emme oranı ile ilgili çekici olan bu porselenler sizlere Beta Granit ayrıcalıkları ile en kaliteli şekilde sunuluyor.

Lamar Porselen Özellikleri

Lamar porselen kullanışlı ve kaliteli çözümleri ile sizlere fayda sağlamaktadır. Bu noktada aşağıdaki özelliklerden bahsedebiliriz.

  • Söz konusu ürünler ısı ve ışığa karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Mutfak tezgahlarının çok hızlı bir şekilde zarar görmesini engellemek için ultraviyole ışık ve ısıya karşı dayanıklı olan bu ürünler tercih edilebilir.
  • Bu porselen çeşidi kimyasal direnci yüksek olan bir üründür. Limon, sirke ve ev temizliği ürünlerinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu da porselenlerin çok hızlı bir şekilde zarar görmesine neden olmaktadır.
  • Lekelere karşı güçlü bir koruma sağlayan bu ürünler ile profesyonel sonuçlar elde edilebilir. Asidik ürünler ve çamaşır suyu gibi kimyasal ürünler herhangi bir şekilde bu yüzeylerde lekelenmelere neden olmamaktadır.

Profesyonel Lamar Porselen

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde elde edilen bu ürünlere tek tıkla sahip olmak için doğru adrestesiniz. Beta Granit, kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Siz de bu ürünlere kolayca sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hadi, en kaliteli ürünlere ulaşmak için hemen harekete geçin.