Gündem

Kerem Yürümez Kimdir? Zafer Partisi Milletvekili adayı Kerem Yürümez kimdir?

11.01.1984 tarihinde dünyaya gelen Kerem Yürümez Ispartada dünyaya geldi. Eğitimlerini tamamlayan Yürümez bir çok farklı sektörde boy gösterdi. İstanbul esenyurt üniversitesi elektrik-elektronik teknolojisi eğitimini , Fatih Sultan Mehmet vakıf üniversitesi güvenlik yöneticiligi eğitimi alan Yürümez aktif olarak Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi öğrencisi.
Şuan Ankara’nın Polatlı ilçesinde esnaflık yapmaktadır.

Kerem yürümez nerelidir?

Polatlı ve Haymana’nın sevilen tanınan ismi Kerem yürümez Haymanalıdır.

Kerem yürümez kaç yaşında?
Kerem Yürümez 11.01.1984 doğumludur.

Kerem Yürümez Zafer Partisi Ankara milletvekili adaylığı hakkında şunları söyledi: Kuruluşundan beri ailenin bir parçası olduğum, polatlı İlçe teskilat Başkanlığı görevini yürüttüğüm Zafer Partisi’nden bugün Ankara milletvekili adaylığına Genel Başkanımız Prof. Dr.Ümit ÖZDAĞ hocamızın onayı ile seçilmiş bulunmaktayım.
Bu süreçte benden desteklerini bir an olsun esirgemeyen, aileme, dostlarıma, çok kıymetli Polatlı li ve haymana lı hemşerilerime ve partililerimize çok teşekkür ederim.
Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliği idealiyle, Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın izinde Gazi Meclisimizin bir neferi olmak için canla başla çalışacağım.
Çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarınıza ve desteğinize talibim.
Zafer yakın, meşaleleri yakın!