Gündem

Kerem Aygün Kolejleri Dev Eğitim Kampüsü Büyüyor

Kerem Aygün kolejleri 2010 yılında açılan dershanesini her geçen yıl büyüterek, öğrencilerine umut oluyor! Ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi için geliştirilmiş dünya eğitim sistemiyle Türkiye eğitim sistemini bir araya getirerek, öğrencilerinin gelecekte saygın ve meslek sahibi olan bireylere dönüşmesini sağlıyor. 

Kerem Aygün Kolejlerinde Eğitim Hiç Durmaz!

Kerem Aygün eğitim kampüsünde, öğrencilerin sadece ders sırasında değil, ders aralarında ve etkinliklerinde de zaman geçirirken durmadan öğrenmelerini sağlayacak donanımlar bulunuyor. Spor salonu, laboratuvar, konferans salonu ve oyun parklarının da yer aldığı büyük kampüs alanı gün geçtikçe yenileniyor ve öğrencilerin isteklerine göre düzenleniyor. 

Eğitimi sadece dört duvarlı bir oda olarak görmeyen Kerem Aygün Ankara kolejleri, günlük yaşantılarında da ana sınıfı, lise ve ilkokul aşamalarını deneyerek öğrenebilecekleri eğlenceli noktalara çeviriyor. Her öğrencinin yeteneğini, farkındalığını ve becerilerini deneyimleyebileceği büyük bir oyun alanı oluşturarak daima yanlarında olmayı hedefliyor. Öğretmek değil, beraber öğrenmek amacıyla ilerleyen eğitim aşamalarında, öğrencilerinin durmadan yanında olmak geleceği yeniden tasarlamaları için büyük bir katkı sağlıyor. 

Kerem Aygün Kolejinde Eğitimde Gözlem Ve Deney!

Eğitiminde gözlem ve deneye dayalı bütün aşamaları tek tek gözden geçiren Ankara özel anadolu liseleri, büyük eğitim kampüsüyle robotik ve kodlama, fen laboratuvarı, teknoloji laboratuvarına karşı yenilikleri durmadan eğitime adapte ediyor. 

Öğrencilerinin gözlem yeteneğini artıran, bedensel aktivitelerini geliştiren sınırlarını zorlamadan eğlenecek öğrenebilecekleri bir ders programı hazırlanıyor. Kerem Aygün koleji bünyesinde, yeniliklere açık, Atatürk ilkelerine dönük ve eğitimdeki yeniliklerden haberdar kadrolarla birlikte hareket ediliyor. Günlük yaşam pratikleriyle öğrencilerinin yanında olmaya, oyun ve gözlemle harmanlanmış eğitim materyallerini kullanmaya yönelmek, eğitimin güzel yanlarını ve öğrenmenin de sınırsız olduğunu öğrencilere gösteriyor. www.keremaygunkoleji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.