Gündem

Calacatta Mermer Şıklığı Yeni Mermer ile Sizin Olsun

Calacatta Mermer, konut ve ticari projeler için kullanabileceğiniz oldukça iddialı seçeneklerden bir tanesi olarak dikkat çeker. Yapısı itibarıyla doğal ve otantik bir çözüm sunmasının yanında döşeme ve kaplama için de oldukça iddialı seçenekler sağlar. Yeni Mermer olarak bütün projelerinizde beklentilerinize cevap verirken size en uygun seçenekleri yakalamayı oldukça önemsiyoruz! O halde size en uygun alternatifler ve çok daha fazlası için Calacatta ile sizi nelerin beklediğini değerlendirmelisiniz.

Calacatta Mermer Özellikleri

İtalya’nın en çok tercih edilen mermer seçeneklerinden bir tanesi olarak Calacatta hem görsel hem de işlevsel anlamda oldukça iddialı alternatiflerden biridir. Bloklar halinde çıkarıldıktan sonra mermer fabrikasında işlenerek ebatlandırılmaktadır. Plakalar halinde satışı da gerçekleştirilen bu mermer seçeneğini en özel kılan detaylardan biri de modası hiç geçmeyen bir ürün olarak kabul edilmesidir. Yaşam alanına yeni bir ruh katması açısından dikkatleri çeken Calacatta Mermer ile siz de beklentilerinize uygun bir yaklaşım benimsemeye ne dersiniz? O halde İtalyan Mermeri konusunda eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Beyaz zemin üzerine gri damarların yer alması ile ortaya çıkan bu mermerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de farklı damar yapıları sayesinde alternatif bir görsellik vadetmesidir. Kullanım alanına ve amacına uygun olarak alt çeşitleri oldukça fazladır. Bu nedenle projesinde Calacatta tercih etmek isteyenler için Calacatta Oro, Vagli, Calacatta Caldia, Calacatta Borghini, Calacatta White ve Altissimo gibi pek çok seçeneği tercih etmek mümkündür.

Calacatta Mermer Fiyatları

Mermer dendiğinde akla gelen en özel seçeneklerden bir tanesi olarak Calacatta Mermer fiyatları konusunda da tüketicileri memnun ediyor. Özellikle proje bazlı seçenekler söz konusu olduğunda Calacatta Mermer ile eşsiz sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni Mermer olarak ihtiyaç duyduğunuz harika seçenekleri sizlerle buluştururken alternatifleri de size uygun bir şekilde oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Siz de projenizde Calacatta Mermer ile kusursuz bir deneyim yakalamak mı istiyorsunuz? O halde seçiminizi yaparken Calacatta Mermer ayrıcalıklarını değerlendirmeyi unutmayın. Kaliteli ve sıra dışı çözümler sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.