Gündem

Yeni Pasif Gelir Yöntemi

GTR Bot üyeleriyle buluşuyor! Yeni nesil algoritmik trading sistemi olan GTR Bot üye kabul etmeye başladı.

Piyasaları takip etmenize, teknik ve temel analiz gibi uzmanlık gerektiren konularda eğitimler alıp bilgi sahibi olmanıza, sabahtan geceye ve geceden sabaha grafik izlemenize, borsa için zamanınızdan ve hayatınızdan fedakarlık etmenize artık gerek yok.

GTR Bot sizlere pasif gelir imkanı sunan, uyurken dahi dolar kazanabileceğiniz yepyeni bir girişim.

Yazılım ve trading alanında 20 senelik tecrubenin üzerine 3 senelik bir çalışmanın ürünü olan GTR Bot, Türkiye’deki kullanıcılarına kapılarını açtı. Yatırımınızı kendi Binance cüzdanınızda tutarak API ile yalnızca trading izni verdikten sonra, çeşitli risk ve öngörülen getiri oranlarına göre hazırlanmış stratejiler içinden kendinize uygun çalışma modelinizi seçtiğiniz ve tek tuşla başlatabildiğiniz bir sistem ile karşınızdayız.

Şu an için GTR Bot minimum 1000$ tutarında bir yatırımla kullanılabiliyor. Binance Spot ve Futures piyasalarda çalıştırılabiliyor. Bulut sunucularda çalıştığından hiçbir şey indirmenize ve kendi cihazlarınızda çalıştırmanıza da gerek kalmıyor.

Ayrıca referans sistemi ile GTR Bot’a sizin aracılığınızla üye olan herkesin sisteme yaptığı ödemelerin %5’i kadar tutar sizin hesabınıza yansıtılıyor. Tabii bu tutarın nakit olarak çekilemeyen ve yalnızca sistem içinde kullanılabildiğini hatırlatalım. Bu şekilde GTR Bot’a kazandırdığınız üyeler sayesinde hiç ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

1 Ekim’e kadar üye olanlara, sistemde kullanabilecekleri 50$ değerinde ücretsiz bakiye tanımlanıyor ve hiçbir ücret ödemeden bir süre deneme olanağı sağlıyor.

Anahtar Kelimeler: Pasif gelir, dolarla kazan, Binance otomatik al sat botu, Binance botu, kripto para botu, coin botu, coin robotu