Gündem

Üniversite Öğrencileri İçin Ucuz Nakliyat

Korkmazoğlu Nakliyar firması 1990 yılından 2021 yılına kadar gelmeyi başarmış ve merkezi İstanbul olan bir şirkettir. Evden eve nakliyat konusunda sizlere kaliteli hizmeti uzman ekipleriyle birlikte sağlar. Ayrıca teknolojik alt yapısı sayesinde sizlere uygun araçlar içerisinde taşıma hizmeti sağlamaktadır. Özellikle de yaz aylarında öğrencilerin farklı şehirlere taşındığını biliyoruz. Üniversite sınavlarından ve tercih döneminden sonra aileler çocukları için ev tutma arayışına girmektedir. Yeni ev tutmanın maliyetleri elbette biliyoruz depozitosu ve kirası derken oldukça tuzluya patlayabiliyor. Bu sebepten ötürü Korkmazoğlu Nakliyat öğrenci dostu bir yaklaşım ile %25 indirim uygulamaktadır.

Yaz tatillerin, okulların açıldığı aylarda ciddi bir yoğunluk ve eşya taşıma talebi vardır. Hatta okulların kapanma sürecinde de aynı yoğunluk söz konusu olur. Mezun olan öğrenciler artık evlerini kapatmak ve eşyalarını toplamak için de nakliye firmalarından yardım alırlar.

Üniversiteliye Ucuz Nakliyat Hizmeti

Üniversite öğrencileri için korkmazoğlu nakliyat firması evden eve nakliye süreci için indirimli fiyat politikası uygular. Bu durumun suiistimal edilmemesi adına her zaman güvenli firma ile çalıştığınıza emin olunuz. Bir öğrenci nakliyat firması ile anlaştıktan sonra sözleşme imzalamadan devam etmemelidir. Öğrencilere genellikle verilen normal fiyat listesinin %10 daha aşağısında fiyat verilerek onların maddi durumlarını rahatlatırlar.

Nakliyat sürecindeki fiyatı etkileyen en önemli şeyler, kat yüksekliği, eşya yoğunluğu ve iki ev arasındaki mesafedir. Fiyat skalası bu sayılan unsurlara belirlenir. İrtibat halinde olunan kişi öğrenci olduğunda kişinin evine ekspertiz gönderildikten sonra gerekli işlemler gerçekleşir. Öğrenciler bildiğiniz üzere gerekse şehir içi ya da gerekse şehirlerarası oldukça sık taşınma problemiyle karşı karşıya kalırlar.

Evden Eve Öğrenci Nakliyatı

Evden eve taşımacılıkta eşyaların en güvenli şekilde taşınıyor olması oldukça önemlidir. Ücret her zaman ikinci planda kalabilir öncelik eşyaların güvenli taşınmasıdır. Tahmin ettiğiniz üzere üniversite öğrencisi olunca sınırlı bir bütçe ile hizmet alınıyor. Bu durum da nakliye firmaları öğrenciler için uygun fiyat listeleri sunarak onları memnun etmeyi başarıyor.

Nakliyecilik sırasında eşyaların güvenli taşınması oldukça önemlidir ancak hızlı da işlerin gerçekleşmesi gerekir. Bu konuda uzman ekip kadrosuyla hareket eden firma sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmektedir.

Üniversite Öğrencileri İçin Nakliye İmkanları

Geleceğimizin parlayan yıldızları olan üniversite öğrencileri için nakliyat sürecinde yardımcı olmak adına belli başlı indirimler uygulanır. Öğrencilerin eşyalarının taşınmasında oldukça dikkat edilmesi önemli bir husustur. Çünkü normal şartlarda eşyalarına zarar gelmesi onlar için oldukça sancılı bir süreç olacaktır. Ancak Korkmazoğlu nakliyat ile bu durum söz konusu değildir. Uygulamış olduğu sigortalı taşımacılık ile müşterilerinin zararlarını karşılayarak memnun bir taşıma işlemi gerçekleştirir. Bu sebepten ötürü her zaman öğrenci yanlısı olan Korkmazoğlu Nakliyat Şirketi fiyat listesinde daha da yardımcı olmak için elinden geleni yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir