Gündem

Portekizliler çeyrek finalden değil Ronaldo’dan bahsediyor!

Portekizliler, milli takımları Dünya Kupası’nda son sekize kalmasına rağmen mutlu değildi. Bunun nedeni, Ronaldo’nun son 16 turda İsviçre takımı için soyunmasından bu yana, suçlamaların sonu gelmeyen bir akım halinde ortaya çıkması.

Kupa müsabakasında yoluna devam eden Cristiano Ronaldo’nun totobo Portekiz’deki sohbeti bitmedi. Portekiz’in Record gazetesinin haberine göre, İsviçre’nin son 16 berabere kaldığı maçta yedek kulübesinden inen Ronaldo, sonraki maçlarda oynamaması halinde antrenman kampını terk etmekle tehdit etti.

Bu açıklama Portekiz Futbol Federasyonu tarafından hemen yalanlandı. Ancak oyuncu, İsviçre maçından sonra yedek kulübesinin geri totobo kayıt kalanıyla antrenman yapmadı, bunun yerine ilk 11 ile antrenman yaptı ve kafalarını karıştırdı.

INSTAGRAM’DAN DUYURU

İddialar durmayınca açıklama yapmak zorunda kalan Ronaldo, “sorun yok” mesajı verdi. Tecrübeli futbolcu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Birlik olan ve dış güçlerin parçalayamayacağı bir takım…

Hiçbir düşmanın gözünü totobo giriş korkutmayacak kadar cesur bir millet… hayali için sonuna kadar savaşır.” Bu yolda bize güvenin. Haydi Portekiz! Paylaşım binlerce beğeni aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri