Gündem

İstanbul Üsküdar’da Bir Plastik Cerrah

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk, meme büyütme ameliyatı başta olmak üzere plastik cerrahi alanında hizmet veren ve sektörde adından sıklıkla bahsettiren önemli doktorlardan biridir. Başarılı bir eğitim hayatının yanı sıra çalıştığı hastane ve üniversiteler aracılığı ile de büyük deneyimler kazanmıştır. Özellikle bu alanda eğitim ve tecrübe büyük öneme sahiptir.  Bu nedenle almış olduğu eğitim ve sahip olduğu deneyimler de danışanların güvenini artırmaktadır.

Doç. Dr. Muhammed Beşir Öztürk’ün Eğitim ve İş Hayatı

20 yıla yakın eğitim ve çalışma hayatının geçtiği yerler başlıca şöyledir:

  • Doçent: Medeniyet Üni. Tıp Fakültesi Göztepe E. A. Hastanesi / Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
  • Yrd. Doçent: Medeniyet Üni. Tıp Fakültesi Göztepe E. A. Hastanesi / Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
  • Zorunlu Görev: Tekirdağ Devlet Hastanesi / Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
  • Uzmanlık: Okmeydanı E. A. Hastanesi / Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
  • Üniversite: İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Uğur Derman İngilizce Tıp

Hizmet verdiği yıllar boyunca yapmış olduğu başarılı operasyonlar ile adından sıklıkla söz ettirmiştir. Doç. Dr. Beşir Öztürk, İstanbul’da hizmet vermektedir. Akasya AVM A2 Kule Kat: 36 Daire: 246 Acıbadem / Üsküdar / İSTANBUL adresinde tüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Eğitim ve çalışma hayatı boyunca 20 ye yakın eser yayınlamıştır. Kendi alanında önde gelen ve hızla yükselmekte olan isimlerden biridir. Alanın ihtiyaçları ve yeni gelişmeleri takip ederek yeni metotların uygulamaya koyulması aşamasında da öncelik sunmaktadır. Bu sayede de kariyer hayatında önemli bir konumda yer almaktadır. Yayınlarına her yerden kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Hizmetler

Doç. Dr. Beşir Öztürk tarafından verilen hizmetler kişilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Verilen hizmetler şu şekildedir:

  • Vücut estetiği
  • Meme estetiği
  • Burun estetiği
  • Yüz boyun estetiği
  • Medikal estetik

Meme büyütme veya küçültme, meme dikleştirme ameliyatı, yüz gerdirme, burunda yer alan eğriliği düzeltme, karın gerdirme gibi hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Verilen hizmetler Doç. Dr. M. Beşir Öztürk tarafından titiz bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir. Sadece Türkiye değil birçok ülke çapında tanınan ve tercih edilen önemli estetik cerrahıdır.  Verilen hizmetin kalitesi ve güvenilirliği konusunda mağduriyet söz konusu olmadığı için danışanların mağduriyeti söz konusu olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.