Genel

Alkaze Hibe Destek Danışmanlık

Ülkemizde kendi işini kurmak, var olan işini büyütmek, ulusal ve uluslararası pazarlarda kabul görecek şekilde markalaşmak isteyenler için birçok devlet desteği vardır. Her yıl hazırlanan projelerle girişimcilere karşılıksız hibeler, düşük faizle ya da hiç faizsiz krediler verilir. Çok avantajlı fırsatlar sunan bu projelerle ilgili hibe danışmanlık hizmeti veren firmalar da mevcuttur. Zira girişimcilerin avantajlı projeleri kullanarak işlerine entegre edebilmeleri için öncelikle bu alanda bilgi sahibi olması gerekir.

Hibe danışmanlık firmaları içinde kaliteli ürün ve hizmetleri ile öne çıkan Alkaze, hibe destek danışmanlık alınabilecek en doğru isimlerden olmuştur. Firmanın verdiği danışmanlık alanları oldukça geniş olup TÜBİTAK danışmanlık, Tasarım merkezi danışmanlığı, Ar-Ge merkezi danışmanlığı, AB proje danışmanlığı, ihracat destekleme danışmanlığı, yatırım hibe teşvik danışmanlık işleri en önemli hizmet başlıklarındandır.

Turquality Danışmanlığı

Alkaze Danışmanlık,  turquality danışmanlık firmaları içinde de başarısıyla öne çıkar. Turquality, dünya çapında kabul gören yerli markaların üretilip geliştirilmesi için Türk mallarının prestijinin artırılması amacı güden bir projedir. Üretim aşamasından satış sonrası desteklere, pazarlama politikalarından pazar seçimlerine ve lojistiğe kadar her konuda bu projeden faydalanılabilir.

Yerli üretim yapan ve ihracat yapmaya çalışan girişimcilerin birçoğunun turquality proejesi ve sunduğu imkanlardan yeterli bilgisi yoktur. Halbuki bu alanında proje devlet destekli olarak yürütülen ilk ve tek projedir. Üstelik Alkaze Turquality Danışmanlığı ile bu imkanlara ulaşmak çok daha kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir