Dekorasyon, Genel

Doğal Taşlar

 Cadde ve sokaklarda, kaldırımlar için doğal taşlar tercih edilmektedir. Kaldırım taşı kullanılan her yer için özel ölçülerde kesim yapıyorlar. Kaldırım taşları doğal taş türüne göre belirleniyor ve ölçülendiriliyor. Doğal taşlar, her türlü hava şartlarına dayanıklı taşlardır.

 Kaldırım Taşlarının Kullanım Yerleri

 Çevre düzenleme alanlarının çoğunda, doğal taş çeşitlerini kullanıyorlar. Arnavut kaldırım taşı çeşitlerini, yol, otopark, park, ve konut çevre düzenlemeleri projelerinde kullanıyorlar. Genellikle sert zemin peyzaj çalışmalarında en çok ihtiyaç duyulan malzemelerdir.

 Doğat Taş Çeşitleri

 Sert zemin peyzaj projeleri için farklı özelliklere sahip doğal taş çeşitlerini ihtiyaca göre ölçülendiriyor ve şekillendiriyorlar. Arnavut kaldırım taşları, granit taşla, bazalt taşlar gibi tüm çeşitleri bulunduruyor ve kullanım yerine göre hazırlıyorlar.

 Bazalt Taşlar

 Bazalt Arnavut kaldırım taşı çeşitleri, siyah ve füme renkte olduğu için birçok proje için özel olarak hazırlıyorlar. Bazalt taşları, istenilen ölçülerde ve pürüzsüz yüzeyli olarak hazırlayarak, kaplama ve döşeme taşı olarak birçok alanda kullanıyorlar. Bazalt taşlar, sert ve dayanıklı olduğu için her türlü iklim şartlarında kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir